Kadra

Wszyscy nasi nauczyciele posiadają pełne kwalifikacje do pracy w przedszkolu, a także specjalności pozwalające na pracę z dziećmi niepełnosprawnymi (studia: pedagogika wczesnej edukacji i oligofrenopedagogiki) i doświadczenie w zawodzie. Są ambitni, kreatywni i pełni zapału do pracy. Korzystają także z dodatkowych kursów pogłębiających ich wiedzę i umiejętności pedagogiczne.



BRATEK przy ul. Warszawskiej

Nad całością działań placówki czuwa p. Martyna Kierul (absolwentka wczesnej edukacji, oligofrenopedagogiki i terapeuta behawioralny).

GRUPA „MOTYLKI” (Maluszki)

Nauczycielki:
Katarzyna Kijuc
Marta Boberek – Roch

Pomoc przedszkolna:
Dżesika Machula

GRUPA „KRÓLICZKI” (Średniaki)

Nauczycielki:
Ewelina Andrzejczyk
Anna Machajewska

Pomoc przedszkolna:
Anna Dybińska

GRUPA „SŁONIKI” (Starszaki – grupa zerówkowa)

Nauczycielki:
Dagmara Dworczyk
Martyna Kowalska

Asystent nauczycielek:
Justyna Kryk



BRATEK przy ul. Grotha

Nad całością działań placówki czuwa p. Sylwia Litwińska-Kot, absolwentka wczesnej edukacji i oligofrenopedagogiki.

GRUPA „KOTECZKI” (Maluszki)

Nauczycielki:
Monika Kondrzycka-Łabędzka
Joanna Tatol

Pomoc przedszkolna:
Ewa Kobus

GRUPA „TYGRYSKI” (Starszaki z grupą zerówkową)

Nauczycielki:
Sylwia Litwińska – Kot
Malwina Nikołajuk

Pomoc przedszkolna:
Katarzyna Grabowska



ZAJĘCIA DODATKOWE

Agnieszka Kuczys – rewalidacja, terapia integracji odruchów MNRI, terapia czaszkowo-krzyżowa, terapia polarity, terapia ręki;
Anna Glińska – terapia neurologopedyczna;
Cezary Kuczyński – rytmika
Elżbieta Kasprowicz – terapia widzenia, terapia pedagogiczna, terapia reki, rewalidacja;
Emilia Kowalewicz-Rusiecka – terapia IAS Johansena, terapia SI;
Justyna Żolnierzak, Karolina Świgoń, Monika Galanek – terapia Integracji Sensorycznej;
Kamila Woś-Michalska – rehabilitacja, terapia SI;
Karolina Michalec – terapia Integracji Sensorycznej, terapia Integracji odruchów MNRI, terapia ręki;
Magdalena Sobala – terapia psychologiczna; Trening Kompetencji Spolecznych
Malwina Nikołajuk – j. angielski;
Marta Boberek-Roch – gimnastyka korekcyjna
Martyna Kierul – logorytmika, rewalidacja, terapia czaszkowo-krzyżowa, terapia behawioralna, terapia taktylna, Ruch Rozwijający W. Sherborne;
Michał Przybylak, Magdalena Spiel-Kempińska – rehabilitacja;

ZAJĘCIA TERAPEUTYCZNE

Logopedia; Neurologopedia: Anna Glińska
Rehabilitacja: Justyna Żołnierzak, Michał Przybylak, Kamila Woś-Michalska
Rewalidacja: Martyna Kierul, Joanna Tatol, Martyna Kowalska, Dagmara Dworczyk, Agnieszka Kuczys
Stymulacja Uwagi Słuchowej IAS Johansenna: Emilia Kowalewicz-Rusiecka, Anna Glińska
Terapia Behawioralna: Martyna Kierul
Terapia Czaszkowo-Krzyżowa: Martyna Kierul, Agnieszka Kuczys, Joanna Tatol
Terapia Integracji Odruchów MNRI: Agnieszka Kuczys, Joanna Tatol
Terapia Integracji Sensorycznej: Justyna Żołnierzak, Karolina Świgoń, Emilia Kowalewicz-Rusiecka
Terapia Psychologiczna: Magdalena Sobala
Terapia Ręki: Agnieszka Kuczys
Terapia Widzenia: Elżbieta Kasprowicz


Nasze przedszkole zostało objęte bezpłatną pomocą psychologicznopedagogiczną przez specjalistów Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1, mającej siedzibę przy ul. Turowskiego 3 w Olsztynie.