ul. J. Grotha 1

Grupa I „Krasnale”

ZAJĘCIAPONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
Zajęcia edukacyjne9.00 – 9.309.00 – 9.309.00 – 9.309.00 – 9.309.00 – 9.30
Język angielski14.00-14.3014.00-14.30
Logorytmika10.30-11.00
Rytmika10.00.10.30
Gimnastyka korekcyjna9.30-10.00
R.R. W. Sherborne9.30-10.00
Zajęcia ogólnorozwijające9.30-10.00
Terapia neurologopedyczna14.00-15.3014.00-15.30
Terapia SI7.45-8.2515.00-15.40
Rewalidacja 9.30-10.009.30-10.0010.00-10.3011.00-11.30
Muzykoterapia10.30-11.00
P.A. Knill11.00-11.30
Neurokinezjologia (t. taktylna + integracja odruchów)14.00-15.00
Terapia psychologiczna10.30-11.3014.00-15.00
Sala Doświadczania Świata11.00-11.30

Podstawa programowa jest realizowana do godz. 12.00, z przerwą na w/w zajęcia dodatkowe. Grupa pracuje na pakiecie „Trampolina” zgodnym z programem wychowania przedszkolnego, wyd. „PWN”

Grupa II „Urwisy”

ZAJĘCIAPONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
Zajęcia edukacyjne9.00-9.309.00-9.309.00-9.309.00-9.309.00-9.30
Przygotowanie do szkoły12.30-13.0013.15-13.4512.30-13.0013.15-13.4512.30-13.00
Język angielski14.30-15.0013.30-14.00
Logorytmika11.00-11.30
Rytmika9.30-10.00
Tańce12.30-13.0012.30-13.00
Gimnastyka korekcyjna10.30-11.00
Warsztaty teatralne14.00-14.30
R.R. W. Sherborne11.00-11.30
Terapia logopedyczna9.30-11.0015.00-16.007.00-10.30
Terapia SI 7.00-7.40
7.45-8.25
7.00-7.407.00-7.40
7.45-8.25
15.40-16.20
7.00-7.40
7.45-8.20
7.00-7.40
7.45-8.25
Rewalidacja8.00-8.30
12.00-12.30
8.00-8.30
10.00-10.30
8.00-8.30
10.00-10.30
12.00-12.30
8.00-8.30
9.30-10.00
10.30-11.00
11.00.11.30
Muzykoterapia11.00-11.30
Neurokinezjologia (t. taktylna + integracja odruchów)13.00-14.0013.00-14.0013.00-14.00
Terapia ręki10.30-11.0010.30-11.0012.00-12.30
Terapia psychologiczna9.30-10.3012.00-14.00
Sala Doświadczania Świata12.00-12.30

Podstawa programowa jest realizowana do godz. 12.00, z przerwą na w/w zajęcia dodatkowe. Grupa pracuje na pakiecie „Trampolina do szkoły” zgodnym z programem obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego, wyd. „PWN”